З 30 вересня по 15 жовтня 2017 року в “Бункермузі” (м. Тернопіль, бульв. Шевченка,1) тернополяни та гості нашого краю мали змогу відвідати виставку астрофотографій. 

У Тернополі ці світлини представлені вперше. Ініціатор виставки – клуб любителів астрономії “ТерАстро”.  Учасники клубу – астролюбителі, які прагнуть популяризовувати астрономію, обмінюватися досвідом, організовувати спільні астрономічні спостереження, хочуть показати іншим людям, що в небі над Тернополем і за його межами є на що подивитися. Ця краса зазвичай не помітна для людського ока. Її допомагає розкрити телескоп і фотокамера. Саме тому першим заходом клубу любителів астрономії “ТерАстро” була виставка астрофотографій, щоб усі охочі змогли познайомитися з космосом ближче і торкнутися його дивовижних, прихованих таємниць. Усі фото люб’язно надано Київським клубом любителів астрономії “Астрополіс”.
На виставці були представлені світлини відомих астролюбителів: Олега Бризгалова (Київ), Андрія Авраменка (Тернопіль), Павла Преснякова (Київ), Олександра Чубукова (Київ), 
Юрія Рибака (Харків), Олександра Родіонова (Одеса), Андрія Йоди (Білорусь) та ін.
Спікер – Сергій Вербицький.
Логотип – Андрій Авраменко.
Фотограф заходу – Оксана Ратушняк.
Арт-директор Бункермузу – Марічка Юрчак.

 

 

Відеосюжет телеканалу “ТТБ” про виставку астрофотографій у Тернополі. (джерело у Фейсбуці )