Учасники клубу любителів астрономії “ТерАстро” запрошують тернополян і гостей нашого краю на вуличні спостереження – тротуарки.

Місця тротуарок: 
* масив Дружба (поблизу Маяка) 
* масив БАМ (на стадіоні на вулиці Київській 18, поблизу 19 і 20 шкіл)


На інших масивах Файного міста будуть виїзні тротуарки (за попередньою домовленістю)

Про час проведення та точне місце спостережень можна дізнатися у день проведення у фейсбукгрупі АстроТернопіль, а також у месенджерах:

Viber Тротуарка Тернопіль

Telegram Тротуарка Тернопіль

Того ж дня залишатимемо у повідомленні номер телефону, щоб можна було зустріти усіх бажаючих помилуватися небесними красотами 

Акцентуємо вашу увагу на питаннях, які нам часто ставлять:

Скільки коштує подивитися в телескоп ? 
Тротуарки абсолютно безкоштовні, адже основна їхня мета – популяризація астрономії, можливість для людей побачити наочно небесну красу, а для дітей, можливо, подарувати мрію стати вченим чи космонавтом 

 Коли наступного разу буде тротуарка ?
Ми раді проводити для вас тротуарки щовихідних, але вирішальні фактори – погода і наявність небесних тіл, тому пильнуймо гарні, сприятливі для спостережень вечори. 
Додатковим нюансом може бути людський фактор – хвороба чи відсутність у місті на певну дату, інші об’єктивні обставини, від яких ніхто не застрахований.
Усю необхідну інформацію і контактні телефони ми залишаємо у наших чатах, приєднуйтеся до них (якщо виникли проблеми з долученням – напишіть адмінам)
Щиро запрошуємо і чекаємо вас на наступній тротуарці!

Звіти про тротуарки можна переглянути в Блогах