19 травня 2019 р. учасники клубу любителів астрономії “ТерАстро” та члени Астрономічного товариства Тернопільського району “Небозвід” взяли участь в 7-му Науковому пікніку в Тернополі як збірна команда “Любителі астрономії Тернопільщини”.

Це був цікавий досвід проведення нашої найбільшої денної тротуарки. Спостерігали за Сонцем через сонячний фільтр. На той час воно не мало плям. Погода була не вельми сприятливою, двічі падав дощ, і учасники заходу вимушені були ховатися у намети. Але навіть це не завадило людям відвідати Наукові пікніки. Велика черга до телескопа, позитивні емоції та усмішки – найкраща винагорода за наші старання.

На фото – збірна команда “Любителі астрономії Тернопільщини”: (зліва направо) члени Астрономічного товариства Тернопільського району “Небозвід”, вчитель фізики і астрономії Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №27 Богдан Плисюк, вчитель фізики і астрономії НВК “Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” Михайло Шемеля, учасники клубу любителів астрономії “ТерАстро” Тетяна Свинарик-Іващенко, Юрій Стоянов, Олег Бутковський. Фотограф – учасник клубу любителів астрономії “ТерАстро” Андрій Ревун (за кадром).

Фото учасника клубу любителів астрономії “ТерАстро” Сергія Вербицького.

Детальний фотозвіт в альбомі 7-й Науковий пікнік у Тернополі